Programista .NET

KOMANDOR SA
  • Umowa o pracę Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • http://www.komandor.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Opis oferty

KOMANDOR S.A.

Od 25 lat nasza firma zapewnia klientom meble najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień. Komandor jest obecny w ponad 38 krajach na świecie. Więcej o firmie: https://www.komandor.pl/o-firmie/o-nas/

Poszukujemy osób do pracy w Dziale Oprogramowania na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków, ul. Kosynierów 15B
Region: małopolskie
Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w rozwoju naszej autorskiej aplikacji typu CAD/CAM do projektowania, zamawiania i produkcji mebli. W codziennej pracy korzystamy m.in. z .NET, C#, Managed C++, SVN/GIT, DevExpress, nUnit, nHibernate, LINQ, Ogre3D oraz wielu innych ciekawych technologii i wzorców projektowych.
Zobacz nad czym pracujemy na https://www.youtube.com/channel/UCT9fnSFZHDWKx9wBfl1iHJw i dołącz do nas!

Proponujemy:

  • Komfortowe warunki pracy w małym i zgranym zespole pasjonatów,
  • Niebagatelne wyzwania oraz szereg ciekawych problemów do rozwiązania,
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i efektów pracy,
  • Ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną,
  • Dostęp do czasopism i książek z branży IT.

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości C#, .NET oraz Microsoft Visual Studio
  • Mile widziane doświadczenie w rozwijaniu aplikacji typu desktop z użyciem .NET.
  • Umiejętności logicznego myślenia, analizowania problemów i proponowania rozwiązań.
  • Umiejętności pracy w zespole, dokładności w działaniu.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do czasopism i książek z branży IT

O KOMANDOR SA

Od ponad 25 lat nasza firma zapewnia klientom meble najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność,
trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień. Komandor jest obecny w ponad 38
krajach na świecie. Więcej o firmie: https://www.komandor.pl/o-firmie/o-nas/