Ruby on Rails Developer - Kraków

New-Invest

do 14 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z głównie z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na stanowisko: Ruby on Rails Developer

Miejsce pracy: Kraków (centrum)

Preferowana forma współpracy: umowa o pracę, B2B

Wynagrodzenie:

przy umowie o pracę: do 10 000 zł netto,

przy umowie B2B: do 14000 zł netto

Naszym klientem jest firma która dostarcza innowacyjne aplikacje internetowe i mobilne dla

międzynarodowych klientów, rozwijająca projekty w oparciu o metodologię Agile Scrum.

Wymagania:

Poszukujemy doświadczonego programisty, skłonnego by wdrożyć się w poważną, rozwiniętą aplikację w skomplikowanym środowisku (liczne bazy danych, silnik poświęcony wyszukiwaniom pełnym RDBMS.) Infrastruktura w środowisku multi aplikacji; wysoka dostępność układu oraz wymagań. Poszukujemy osoby w pełni zaznajomionej z techniką test-driven z wiedzą RSpec 2/3, cucumber oraz selenium/webdriver, doświadczenie z GIT.

Firma poszukuje:

  • fullstack RoR developera ( Rails 3-5), backend oraz frontend ( JavaScript),

  • osobę z doświadczeniem w bardziej złożonych zapytaniach PostgreSQL/SQL, memcached,

  • doświadczenie z ActiveAdmin oraz zwyczajowe konfiguracje/poszerzanie, cron job, Thinking Sphinx oraz delayed jobs,

  • osobę ze znajomością umiejętności typowych dla project managementu takich jak Trello, PivotalTracker, metodologia agile.

  • wymagany język angielski na poziomie komunikatywnym.

Obowiązki:

  • udoskonalanie, utrzymanie platform RoR ( platforma do porównywanie cen dla wielu produktów), które były nieadministrowane przez prawie 2 lata,

  • naprawa błędów, funkcji (fakturowanie narzędzi ERP, sprawozdawczość biznes intelligence, zaopatrywanie interfejsu programistycznego aplikacji by przesyłać dane handlowcom oraz o wiele więcej)

Firma oferuje:

pracę na cały etat

liczne szanse na awans

elastyczny czas pracy

realizację ciekawych projektów

szkolenia techniczne i kurs języka angielskiego z Native Speakerem

biuro w centrum Krakowa (relax room: bilard, piłkarzyki)

Pizza Friday, kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną

Współpraca zawierana jest bezpośrednio z Klientem, którego reprezentuję.