Frontend Developer

Mindbox

10 000 - 13 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Zakres obowiązków
• Praca długoterminowa przy tworzeniu front-endu dużych aplikacji internetowych
• Współpraca z zespołem SCRUM'owym, składającym się również z backend programistów, UI/UX designerów i testerów
• Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania
• Tworzenie i optymalizacja kodu z użyciem najnowocześniejszych technologii

Wymagania: • Bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS3 (LESS / SASS), Responsive Web Design (RWD)
• Bardzo dobra znajomość JavaScript – jQuery, AngularJS, OOP
• Umiejętność pisania testów jednostkowych
• Znajomość narzędzi do debugowania (Firebug, Chrome DevTools)
• Zapewnienie spójności na różnych przeglądarkach desktopowych oraz mobile
• Znajomość minimum jednego z systemów kontroli wersji (RTC, TFS, GIT, SVN)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość ReactJS/ Typescript
• Znajomość NodeJS lud d3.js

Oferujemy:

• Praca zdalna po okresie wdrożenia w projekt (3 miesiące )
• Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
• Współpraca na stałe, w perspektywie długoterminowej
• Stabilną pracę w zgranym multikulturowym zespole
• Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach, także za granicą oraz pracy z użyciem nowoczesnych technologii
• Przejrzysty zakres obowiązków i jasne zasady współpracy
• Interesującą i rozwojową ścieżkę kariery w obszarze IT