Linux System Engineer

ZeroChaos
Język programowania
Narzędzia
Dev/Ops
Inne

ZeroChaos jest globalnym liderem dostarczania usług w obszarze wsparcia zarządzania zewnętrznymi zasobami ludzikimi, posiadającym biura w Europie oraz USA. Od 2010 roku wspieramy zatrudnienie pracowników etatowych i kontraktowych w Polsce oraz na całym świecie.
ZeroChaos zatrudnia ponad 70 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje 200 klientów w 16 krajach. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących firm i organizacji z takich sektorów jak: IT, telekomunikacja, finanse, bankowość, ubezpieczenia etc.

Obecnie dla swojego klienta, miedzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy : Linux System Engineer

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie aplikacji współpracujących z systemem Linux

Obowiązki:

  • Instalacja, utrzymanie I zarządzanie systemami Redhat I serwisami
  • Pisanie skryptów w języku Bash.
  • Adaptacja, rozwój i utrzymanie middleware
  • Instalacja, konfiguracja I monitorowanie środowisk.
  • Planowanie I wykonywanie odzyskiwania danych.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Proponowanie I tworzenie nowych rozwiązań

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Linux Redhat i języka skryptowego Bash
  • Umiejętność konfiguracji web serwerów APACHE, TOMCAT, JBOSS
  • Doświadczenie w pisaniu skryptów (Perl, Python, Shell lub K Shell) – mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych – mile widziane
  • Doświadczenie w administracji siecią CISCO/IP – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kursy językowe
  • Kartę Multisport
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • Umowę B2B lub umowę o pracę

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia