.NET DEVELOPER lub SENIOR .NET DEVELOPER -8000 - 12000 PLN

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

5 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Framework

Dla naszego Klienta Firmy i ustabilizowanej pozycji na rynku międzynarodowym poszukujemy specjalisty z doświadczeniem na stanowisko:

.NET DEVELOPER lub SENIOR .NET DEVELOPER Kraków -  8 000 - 12 000 zł/brutto – umowa o pracę

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji w technologii . NET
• Sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania na stanowisku .NET DEVELOPER :
• Doświadczenie w pracy opartej na technologii .net minimum 2 lata
• Znajomość ASP.NET MVC, C#, JavaScript,  jQuery, SQL
Mile widziane:
• Znajomość AngularJS, KnockoutJS, Kendo UI, Azure

Wymagania na stanowisku SENIOR .NET DEVELOPER :

  • Doświadczenie w pracy opartej na technologii .net minimum 4 lata
    • Znajomość ASP.NET MVC, C#, JavaScript, jQuery , SQL, AngularJS, Kendo UI
    • Znajomość SCRUM, KnockoutJS, Azure

    Oferujemy:

    • Zarobki od 8 tys. do 12 tys. brutto
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Opieka medyczna
    • Karta Multisport

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „ .NET DEVELOPER LUB SENIOR .NET DEVELOPER KRAKÓW”

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff