Senior Front-end Developer

G-Force Recruitment Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, prototypowanie, testowanie i rozwój nowych funkcjonalności
  • analiza i naprawa znalezionych błędów
  • tworzenie dokumentacji technicznej w oparciu o dokumenty biznesowe
  • code review

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • 5+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doskonała znajomość metodyki programowania obiektowego
  • praktyczne doświadczenie z jednym lub kilkoma frameworkami JavaScript: React, Angular, Node
  • znajomość Jasmine, Fluxible, Grunt, Webpack, WebAPI
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Full-Stack Developera (platforma .NET: WCF, WWF, WPF)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z językiem XML
  • mile widziane doświadczenie w pracy z Web Service
  • mile widziane doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (Oracle lub MS SQL)