Junior Java Developer

Talent Partners
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla naszego Klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy z branży IT z siedzibą w Katowicach - poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem zawodowym w obszarze programowania w języku Java na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. JJD/4/17

Najważniejsze obowiązki:

  • tworzenie oraz rozwój nowych aplikacji,
  • wsparcie dotychczasowych aplikacji,
  • tworzenie dokumentacji projektowej,
  • rozwój aplikacji u klienta (wyjazdy służbowe).

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowany kierunek informatyka lub pokrewne,
  • dobra znajomość języka Java,
  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych,
  • znajomość systemów Windows, Linux,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu projektów z wykorzystaniem języka Java i/lub JEE,
  • znajomość technologii Spring, Hybris.

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnych i międzynarodowych projektach,
  • ciekawa ścieżka realnego rozwoju zawodowego,
  • współpracę z zespołem ekspertów,
  • szeroki wachlarz szkoleń branżowych,
  • elastyczne godziny pracy,
  • elastyczna forma zatrudnienia.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY