Junior Front-End Developer

Tigura Sp. z o.o.

2 800 - 8 800 zł netto

Język programowania
Framework

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta –zajmującego się tworzeniem narzędzi informatycznych do trackowania czasu, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

Front-End Developer

Miejsce: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Optymalizacja i poprawa istniejących rozwiązań ;
  • Tworzenie nowych funkcjonalności;
  • Ulepszanie oprogramowania;
  • Współpraca z zespołem.

Oczekiwania :

  • Minimum roczne doświadczenie (nie musi być komercyjne)
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Dobra znajomość jednego z frameworków: React i Angular.js
  • Dobra znajomość języka angielskiego - na poziomie dokumentacji technicznej;
  • Zaangażowanie, upór w dążeniu do celu;
  • Empatia do współpracowników oraz klientów.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – w zależności od rodzaju umowy ( 2,800 – 8,800 pln netto);
  • Stabilne, długotrwałe zatrudnienie;
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa o dzieło– do wyboru);
  • Nielimitowane urlopy, możliwość pracy zdalnej (3 razy w miesiącu);
  • Możliwość pracy na komputerach Apple;
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy;
  • Zwrot kosztów udziału w rekrutacji.
  • Darmowe obiady dwa razy w tygodniu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem „ Front-End Developer/WROC”.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”