Software Tester

Arche Consulting

4 000 - 6 000 zł netto

Opis oferty

Obowiązki:

  • udział w testowaniu aplikacji,
  • kontakty z klientem w kwestiach związanych z testami oraz istniejącymi wdrożeniami aplikacji,
  • udział w prezentacjach oprogramowania dla użytkowników,
  • tworzenie i uaktualnianie dokumentacji.

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • preferowane wykształcenie wyższe, mile widziane informatyczne lub pokrewne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • odpowiedzialność i umiejętności analityczne.
  • znajomość HP Quick Test Professional, Selenium, JUNIT,
  • dodatkowym atutem będzie certyfikat ISTQB/ISEB oraz znajomość TDD, BDD, Scrum.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • szkolenia
  • dodatki w formie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia,
  • możliwość współpracy z międzynarodowymi centrami rozwoju oprogramowania.