Product Engineer (Linux Servers)

Sii Sp. z o.o.

4 000 - 6 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 1001-5000 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • https://sii.pl/ WWW

Język programowania
Narzędzia

Opis oferty

Zadania
  • Udział w tworzeniu architektury zaawansowanego produktu dedykowanego dla przemysłu kolejowego (software / hardware)
  • Współpraca z innymi zespołami tworzącymi systemy współpracujące z produktem (środowisko międzynarodowe)
  • Utrzymanie i aktualizacja dokumentacji produktu
  • Konfiguracje sprzętowe produktu z innymi urządzeniami i systemami
  • Przygotowanie wymagań i specyfikacji testów dla nowego produktu
  • Udział w testach systemowych
  • Zapewnienie optymalnych rozwiązań dla wymaganych zmian w systemach

Wymagany profil
  • Bardzo dobra znajomość architektury komputerowej
  • Doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych (TCP/IP, VLAN)
  • Doświadczenie w administracji i automatyzacji środowisk w Linux / Unix (CLI, bash scripting)
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra komunikacja, skrupulatność i umiejętności pracy zespołowej
  • Mile widziana znajomość: Ubuntu, CentOS, FreeBSD

Oferujemy
  • Świetną atmosferę pracy w Sii, za którą otrzymujemy liczne nagrody – „Great Place to Work in Poland 2015 & 2016"
  • Atrakcyjne warunki pracy, elastyczność oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (zależnie od preferencji)
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu w gronie doświadczonych specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz pakiet benefitów
  • Rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz kursy językowe
  • Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery
  • Jasny system oceny i feedbacku

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Integracje
  • Multisport
  • Świeże owoce i warzywa w biurze

Praca w Sii Sp. z o.o.

O Sii Sp. z o.o.

Passion for Technology & Power People
Zatrudniając ponad 3100 inżynierów, Sii jest liderem usług IT i inżynierii w Polsce. Realizujemy projekty dla wiodących firm z Polski i z zagranicy. Wspieramy naszych Klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk, szkoleniowych i inżynieryjnych. Sii Polska powstała w 2006 roku i w ciągu kilku lat z małej jednoosobowej firmy przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo. Świadczone przez Sii usługi dają naszym klientom większą elastyczność, dzięki czemu mogą szybciej i efektywniej realizować swoje cele biznesowe. Dbamy o to, aby satysfakcja naszych Klientów, a także pracowników była wyższa niż u konkurencji. Pozycję lidera na rynku IT w Polsce zawdzięczamy konsekwencji w realizacji naszej strategicznej misji, 5 jasnych celów i 15 kluczowych wartości, które odzwierciedlają ducha Sii i panującą w firmie atmosferę.