Django Developer

EasySolar Sp. z o.o.

6 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2014 Rok założenia firmy

  • http://easysolar.app WWW

Język programowania
Framework
Inne

Zasilamy domy, walczymy z zanieczyszczeniem powietrza i pomagamy zmieniać świat w kontekście wykorzystania odnawialnych źródeł energii. W EasySolar zajmujemy się panelami słonecznymi oraz tworzeniem aplikacji dedykowanych branży energetyki słonecznej. Działamy globalnie.  Szukamy osób, które tak jak my chcą mieć realny wkład w szybki rozwój energetyki słonecznej na świecie, a ich umiejętności i pozytywne nastawienie, pozwolą nam rozwijać produkty i zespół.

Miejsce pracy: Poznań

                  Opis stanowiska:

  • Projektowanie i rozwój platformy webowej i REST API.
  • Tworzenie kodu zgodnie z najlepszymi praktykami Django.
  • Programowanie w metodyce TDD, przygotowywanie testów jednostkowych i funkcjonalnych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Python oraz framework’a Django.
  • Programowanie w metodologii Test-Driven Development. Pisanie testów, także funkcjonalnych z użyciem Selenium.
  • Umiejętność tworzenia serwisów RESTful, znajomość Django REST Framework.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych.
  • Znajomość technologii frontend’owych: Javascript, CSS, HTML5
  • Samodzielność w tworzeniu projektów.
  • Umiejętność optymalizacji kodu.

Dodatkowo punktowane będą:

  • Znajomość któregoś z Javascript’owych framework’ów MVC.
  • Doświadczenie z API internetowych metod płatności, takich jak: PayPal, PayU, Przelewy24, Visa, MasterCard.
  • Umiejętność wykorzystania Redis lub Memcached.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Praca w szybko rozwijającej się firmie działającej na ciągle rosnącym rynku, która posiada klientów z całego świata
  • Wynagrodzenie 8 000 zł

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Dodatkowe benefity uzgadniane co 6 mc
  • Szkolenia
  • Kuchnia
  • Konferencje

O EasySolar Sp. z o.o.

Technologia może zmienić świat!
Jesteśmy globalnym Startupem, za którym stoją dwa fundusze inwestycyjne, jeden z największych fundusz w Polsce, natomiast drugi, to jeden z największych funduszy Venture Capital w Europie. Sprzedajemy nasze oprogramowanie na całym świecie i nasze cele są globalne. Przy tym wszystkim wierzymy, że energia słonaczna może zmienić świat.