Front-End Developer

PGB Human Resources
Framework
Inne

Agencja rekrutacyjna PGB HR dla jednego ze swoich czołowych klientów z branży lotniczej – firmy cieszącej się największą popularnością w sieci (aż 1 000 000 fanów) a jednocześnie posiadającą 651 linii lotniczych poszukuje osoby na stanowisko: Front End Developer
Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Wymagania

Obowiązki:
  • Przygotowanie kodu HTML/CSS dla nowego sklepu opartego o Magento 2;
  • Programowanie interaktywnych elementów interfejsu użytkownika w JavaScript;
  • Dbanie o jakość kodu poprzez pisanie testów jednostkowych w JavaScript;
  • Przykładanie wagi do optymalizacji tworzonych rozwiązań pod kątem wydajności oraz SEO
  • Rozwój wewnętrznych bibliotek i narzędzi używanych w procesie wytwarzania oprogramowania.
Wymagania:

  • Znajomość HTML5/CSS3/Javascript i technologii pokrewnych;
  • Podstawowa znajomość Adobe Photoshop (pod kątem cięcia layoutu);
  • Praktyczna znajomość SASS / LESS, jQuery;
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT;
  • Doświadczenie w realizacji komercyjnych projektów responsive design poparte portfolio prac.
Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu frontendu na potrzeby Magento;
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość RequireJS;
  • Praktyczna znajomość node.js i elasticsearch;
  • Znajomość jQuery UI, JavaScript mixins;
  • Wiedza z zakresu TDD/BDD poparta umiejętnością pisania testów jednostkowych;
  • Umiejętność sprawnego debugowania kodu pod różnymi przeglądarkami;
  • Doświadczenie w zwinnym tworzeniu produktu zgodnie ze Scrum.
Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 6000-9000 zł brutto;
  • Realny wpływ na budowę spójnego wizerunku firmy;
  • Otwartą atmosferę start-up'u, pracę w kreatywnym zespole, wspólne tworzenie kultury organizacji;
  • Przestrzeń do kreowania i realizowania własnych pomysłów oraz weryfikowania ich efektów;
  • Elastyczną formę zatrudnienia: Umowa o pracę, zlecenie, o dzieło, B2B - do ustalenia;
  • Szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikację zawodowe;
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze.