Software Tester

lastminute.com group

3 000 - 7 000 zł netto

Jesteś kreatywny? Lubisz wyzwania, pracę z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania? Praca to dla Ciebie pasja? Świetnie ! To znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie!
Jesteśmy międzynarodową grupą kapitałową, pośród światowych liderów w branży turystycznej działającej online. Do naszej grupy należą lastminute.com, Bravofly, Rumbo, Volagratis oraz Jetcost.
W związku z dodaniem do portfolio serwisu WAYN.com, którego siedziba operacyjna znajduje się w Szczecinie, rozpoczęliśmy rozwój naszej działalności na rynku polskim.
Obecnie poszukujemy sumiennej i rzetelnej osoby na stanowisko Software Tester. Poszukujemy osoby silnie zmotywowanej, z doświadczeniem, która chciałaby stać się częścią młodego i dynamicznego zespołu.
➡ Czego od Ciebie oczekujemy
• doświadczenia w testowaniu aplikacji
• znajomości narzędzi do zarządzania błędami (JIRA)
• doświadczenia w pracy w metodykach Agile (Scrum)
• podstawowej znajomości SQL
• dobrej znajomość języka angielskiego
• samodzielności, skrupulatności, dociekliwości, komunikatywności
• doświadczenia z narzędziami do automatyzacji testów (Selenium) - mile widziane
• certyfikat ISTQB – mile widziany
➡ Twoje zadania
• kontrola jakości realizowanych projektów webowych
• opracowanie dokumentacji – scenariuszy / przypadków testowych
• praca z systemem śledzenia błędów i zarządzania projektami
• testowanie w różnych środowiskach ( web i mobile )
• współpraca z działem programistycznym i z innymi działami firmy
➡ Co zapewniamy
• brak monotonii,
• doskonałe warunki pracy,
• pracę pełną wyzwań,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
Czekamy na Twoje CV, w tytule wpisując Software Tester

Metodologia pracy

O lastminute.com group

W związku z dodaniem do portfolio serwisu WAYN.com, którego siedziba operacyjna znajduje się w Szczecinie, rozpoczęliśmy rozwój naszej działalności na rynku polskim