Tester oprogramowania sieciowego

Sigmar Recruitment Sp. z o.o.

do 9 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 2016 Rok założenia firmy

Dla naszego klienta poszukujemy osoby, która będzie odpowiadzielna za walidację sterowników kart sieciowych pod systemami z rodziny Linux (głównie Ubuntu) oraz FreeBSD.
W swojej codziennej pracy kandydat będzie mógł połączyć zalety testowania automatycznego z nieograniczonymi mozliwościami inwencji, które zapewniają testy ręczne.

OFERUJEMY:

Umowę o pracę lub B2B, karta sportowa, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, grupowe ubezpieczenie na życie, możliwość zakupu akcji firmy, spotkania integracyjne, dofinansowania do szkoleń, kursów i certyfikatów.

Wymagania

OBOWIĄZKI:

• Współpraca z klientem
• Wykonywanie testów zgodnie z planem testów
• Zawężanie obserwacji testowych
• Raportowanie testów i defektów
• Specyfikowanie przypadków testowych
• Przygotowywanie i automatyzacja przypadków testowych
• Przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych

WYMAGANIA:

• Bardzo dobra praktyczna znajomość sieci komputerowych
• Linux
• Znajomość metodyki testowania oprogramowania
• Mile widziane: doświadczenie w testowaniu sterowników, znajomość Pythona lub innych języków skryptowych, znajomość FreeBSD