.Net Developer

NBC Sp. z o.o.

do 14 000 zł netto

Język programowania
Framework

Poszukiwany Programista .Net do projektu bankowego wykonywanego przez jeden z największych software house`ów w Polsce. Praca przy aplikacji bankowej dla klientów indywidualnych.

Lokalizacja: Łódź (brak możliwości pracy zdalnej)

Wymagania

Obowiązki:
  • Prace projektowe, programistyczne i wdrożeniowe
  • Implementacja rozwiązań front- i backend-owych
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej
  • Koordynacja procesu wdrożenia oprogramowania

Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie z z zakresu projektowania z wykorzystaniem .Net
  • Doświadczenie w technologiach: C#, .NET, JavaScript, jQuery
  • Praktyczna znajomość technologii związanych z Continuous Integration i Continuous Deployment
  • Praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania systemów informatycznych
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną
Mile widziane:

  • Wiedza na temat testowania modułowego, automatyzacji testów
  • Umiejętność pracy w metodykach zwinnych
  • Znajomość narzędzi: MS SQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Ant, Msbuild, TeamCity, PowerShell
Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne... (zapytaj nas)

    STAWKI: do 14 tys. zł netto przy B2B (możliwe także inne formy współpracy)

    Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu mailowego: [email protected]

Metodologia pracy

O NBC Sp. z o.o.

W NBC tworzymy oprogramowanie i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań.

Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.