Programista aplikacji webowych

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w
rekrutacjach tylko z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na
stanowisko Programista aplikacji webowych. Miejsce pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: 4 500 – 9 000 netto B2B

Klient: firma zajmująca się tworzeniem aplikacji webowych dla wielu ciekawych firm. Projekty są zazwyczaj kilkumiesięczne, często realizowane w parach. Firma wykorzystuje nowe technologie.
Czas pracy: 75% - tworzenie nowych funkcjonalności, 15% - maintenance/bugfixy, 10% - spotkania/dokumentacja.

Oferujemy:
• samodzielne stanowisko pracy,
• pracę w młodym zespole,
• możliwość ciągłego rozwoju,
• lokalizacja w centrum miasta, blisko wiele „lunch'owych miejscówek",
• elastyczne godziny pracy,
• do dyspozycji każdego pracownika 3 dni na kwartał, gdzie w tym czasie można pracować nad własnymi pomysłami, projektami, przeprowadzić własne szkolenie,
• możliwe kilka dni pracy zdalnej,
• opieka medyczna,
• wyjścia integracyjne,
• w biurze kawa, herbata, woda, owoce, playstation.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

W razie pytań zapraszam do kontaktu:
Angela Świacka
[email protected]
kom. 666 607 348

Wymagania

Wymagania:
• Minimum 1 rok doświadczenia w PHP,
• Znajomość HTML, CSS, MySQL,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Mile widziane:
• Podstawowa znajomość AngularJS, Git, Bootstrap, Less, Zend2 Framework,
• Praktyczna znajomość GIT-a, Linux, Apache2

Zadania na stanowisku:
• Projektowanie i wdrażanie aplikacji webowych oraz nowych funkcjonalności,
• Rozwój obecnego oprogramowania.