Front-end Developer

VLOG
  • Kontrakt Umowa

Język programowania

Poszukujemy doświadczonych Front-end Developerów do projektów dla klienta z branży edukacyjnej.

Obowiązki:
• Projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika średnich i dużych webowych systemów
• Dbałość o najwyższą jakość kodu
• Dokumentowanie kodu i testowanie

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML4/5, CSS3, AJAX, jQuery
• Doświadczenie z RWD
• Praktyczna znajomość pakietu graficznego Adobe
• Minimum dwuletnie doświadczenie w ww technologiach
• Mile widziana znajomość zagadnień UX/UI oraz Website Peformance

Oferujemy:
• Kontrakt B2B lub umowa o dzieło
• Wynagrodzenie: 6 tys - 8 tys PLN netto + VAT lub 4 tys - 6 tys netto przy umowie o dzieło
• Przyjazną atmosferę pracy
• Udział w nowatorskich projektach (branża edukacyjna)
• Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę sportową

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected]