Młodszy Deweloper Aplikacji

Human Work

6 000 - 8 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych

Opis stanowiska Oferujemy pracę nad interesującymi projektami dla największych międzynarodowych korporacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała możliwość wykorzystywania zaawansowanych technologii przy tworzeniu aplikacji dotyczących głównie sektora finansowego.

Głównymi zadaniami zatrudnionej osoby będą:

Projektowanie i rozwój aplikacji przy użyciu technologii Aptitude Software (firma zapewnia odpowiednie szkolenie) oraz baz danych Oracle i Teradata
Przygotowywanie testów jednostkowych
Tworzenie dokumentacji dla implementowanych rozwiązań

Wymagania

Wymagane umiejętności Bardzo dobra wiedza na temat relacyjnych baz danych z uwzględnieniem ich konceptualnego, logicznego i fizycznego projektowania oraz znajomość języka SQL
Umiejętność tworzenia aplikacji
Ukończone studia wyższe, preferowani są absolwenci informatyki lub ekonomii

Dodatkowo, mile widziane:

Znajomość bazy danych Oracle i/lub Teradata
Znajomość języka PL/SQL
Wiedza na temat zagadnień związanych z optymalizacją wydajności aplikacji bazodanowych
Doświadczenie w pracy z systemami Unix i/lub GNU/Linux oraz znajomość języków skryptowych

Cechy idealnego kandydata

Metodyczność i sprawność w radzeniu sobie z problemami
Doskonałe zdolności analityczne
Umiejętność szybkiego uczenia się
Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
Pomysłowość i wykazywanie własnej inicjatywy

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Szkolenia
Lekcje angielskiego w godzinach pracy
Niepubliczną opiekę zdrowotną (dla rodzin i partnerów naszych pracowników)
Ubezpieczenie na życie i NNW
Fundusz Socjalny (kartę Multisport dla rodzin i partnerów naszych pracowników, Kartę Podarunkową na Święta)
Przyjazną atmosferę w pracy w doświadczonym i kreatywnym zespole