MŁODSZY PROGRAMISTA SAP ABAP

HICRON
  • Umowa o pracę Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.hicron.com WWW

Baza danych
Inne

Opis oferty

OPIS STANOWISKA
Do Twoich zadań na tym stanowisku, należeć będzie:
• Tworzenie oprogramowania w języku ABAP w technologii SAP,
• Realizacja zleconych zadań,
• Dbanie o wysoką jakość rozwiązań,
• Aktywny udział w realizacji ciekawych międzynarodowych projektów. NASZE WYMAGANIA
• Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
• Umiejętność programowania obiektowego i znajomość SQL,
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Wysokie zdolności komunikacyjne,
• Umiejętność pracy w grupie,
• Zdolności analityczne,
• Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
• Umiejętność rozwiązywania problemów.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE
• Dobra znajomość języka niemieckiego,
• Znajomość języka programowania ABAP

NASZA OFERTA
• Wdrożenie do pracy w SAP oraz nauka języka ABAP,
• Stabilna praca w doświadczonym zespole, pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży,
• Udział w międzynarodowych projektach IT,
• Możliwość uczestnictwa w programie mentorskim, polegającym na wsparciu mniej doświadczonych konsultantów,
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
• Elastyczny czas pracy,
• Możliwość korzystania z pakietu benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne itd.);
• Ciekawe inicjatywy – zbiórki charytatywne, spotkania fanów gier planszowych, owocowe dni, rywalizacje sportowe z nagrodami, turnieje piłkarskie, zawody biegowe oraz mnóstwo innych niespodzianek.

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą czekamy na Twoje CV pod adresem mailowy:
[email protected]
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HICRON Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w ramach realizacji procesu rekrutacji (w szczególności wprowadzenie ich do bazy danych firmy) zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy

O HICRON

HICRON – systemy ERP wspomagające zarządzanie, business it solutions <section>

Firma HICRON specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu zaawansowanych systemów IT typu ERP oraz SAP, które wspomagają współczesne zarządzanie przedsiębiorstwem. Oferujemy kompleksowe, innowacyjne rozwiązania z zakresu IT (Bussines IT Solutions) oraz profesjonalne doradztwo dla dużych i średnich firm z zakresu zastosowania oraz funkcjonowania SAP ERP i SAP BusinessObjects.

Oprócz tego HICRON zajmuje się integracją, jak również projektowaniem dedykowanych rozwiązań IT, korzystając z nowoczesnych technologii PHP, .Net, Java.

</section>