Android Developer - super projekt w Warszawie

Connectis

10 000 - 19 000 zł netto

Język programowania

Jesteś doświadczonym, ambitnym, a przede wszystkim szukającym nowych wyzwań zawodowych Android Developerem?

Marzysz o tworzeniu nowoczesnych aplikacji dla szeroko pojętej branży mediowej w Polsce i za granicą ?
Chcesz realizować nowe projekty i mieć realny wpływ na wykorzystywane technologie, architekturę i ostateczny rozwój aplikacji. Jeśli tak jest - zapraszam do aplikowania!

Wymagania

Opis stanowiska:

Projektowanie, implementacja, testowanie oraz wdrażanie aplikacji mobilnych na smartfony, tablety oraz smartwatche
Tworzenie architektury aplikacji zapewniającej wydajność, testowalność, rozwijalność oraz łatwość utrzymania
Zapewnianie najwyższej jakości kodu oraz aplikacji
Współpraca z zagranicznym zespołem i z innymi członkami zespołu w ramach procesu Agile Oferujemy:
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i doświadczonymi specjalistami
Poszerzanie swoich kompetencji i osiąganie niebanalnych rezultatów
Udział w innowacyjnym projekcie

Zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu. Chętnie opowiem o szczegółach projektu:

Weronika Szczubełek
Connectis
22 539 08 48
[email protected]