Programista Aplikacji Mobilnych

Arche Consulting

8 000 - 12 000 zł netto

Język programowania

Rekrutacja prowadzona dla klienta z branży finansowej, zatrudnienie bezpośrednio u klienta.

Obowiązki:
  • udział w innowacyjnych projektach realizowanych na potrzeby sektora branży finansowej,
  • tworzenie zaawansowanych aplikacji na platformę Android, iOS lub Windows Phone,
  • wykorzystywanie najlepszych praktyk w zakresie inżynierii oprogramowania,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem,
  • współpraca z managerami, programistami oraz testerami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność programowania dla jednej z platform: iOS, Android lub Windows Phone,
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji na platformę Android, iOS,
  • znajomość programowania C#, C++,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych dla Apple iOS, WP,
  • posługiwania się środowiskiem Android Studio,
  • znajomości Android NDK,
  • doświadczenia w developmencie API, RESTful web services,
  • umiejętności optymalizacji wydajności tworzonych rozwiązań,
  • umiejętności pracy z systemem kontroli wersji,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją,

Nasz Klient oferuje:

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę ,
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami,
  • stabilną pracę wśród profesjonalistów,
  • miłą atmosferę w ambitnym zespole,
  • możliwość pracy na podstawie umowy o pracę/ B2B,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.