Programista .NET (ASP.NET, C#)

PGB HR
Język programowania
Baza danych
Framework

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta - firmy z branży IT w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Pożądane umiejętności i kompetencje:
- bardzo dobra znajomość ASP.NET,
- znajomość MS SQL Server,
- mile widziana znajomość AngularJS, środowiska Android lub iOS, WCF, Entity Framework,
- doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych,
-umkiejętność analitycznego myślenia, planowania własnych działań, rozwiązywania złożonych problemów programistycznych, samodzielność i inicjatywa w działaniu, dobra organizacja pracy.

Wymagania

Zadania:
- projektowanie i wdrażanie efektywnych rozwiązań programistycznych,
- tworzenie oprogramowania w technologii .NET (ASP.NET, C#),
- opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu i wprowadzanych zmian,
- współpraca z innymi członkami zespłu w zakresie realizowanego projektu.