Programista Tokarki CNC (Mazak)

  • Umowa o pracę Umowa

W&BS Doradztwo Personalne jest jedyną firmą w Europie specjalizującą się w rekrutacji wysoko wykwalifikowanej kardy Operatorów i Programistów CNC. Prowadzimy rekrutacje dla firm polskich i zagranicznych (głównie kraje Europy Zachodniej). Dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Programista Tokarki CNC (Mazak)

Nr ref: TOK/MAZ/14
Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska pracy:
- Programowanie oraz ustawianie Tokarek CNC Mazak.
- Obsługa tokarek sterowanych numerycznie (system Mazatrol).
- Wykonywanie różnych elementów zgodnie z rysunkiem.
- Dbałość o jakość wykonanych elementów.

Wymagania wobec kandydatów:
- Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Programisty tokarek sterowanych numerycznie.
- Doświadczenie w pracy na systemie Mazatrol.
- Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania planów technicznych.
- Umiejętność wprowadzania korekt w oprogramowaniu.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
- Mile widziana umiejętność pracy na różnych maszynach.

Pracodawca oferuje:
- Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych)
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Zakwaterowanie.
- Pracę na nowoczesnych obrabiarkach CNC.
- Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV zawierającego informacje dotyczące maszyn i oprogramowania, na jakim Kandydat dotychczas pracował; na adres:
[email protected]

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: TOK/MAZ/14.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:
W&BS Doradztwo Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. 12 398 41 44
fax. 12 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".