Java Developer

Human Work

8 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Rozwój oprogramowania bazującego na Java Technology Platform
Testowanie i utrzymanie tworzonych komponentów
Współpraca z międzynarodowym zespołem, proponowanie rozwiązań, doradztwo oraz wsparcie dla młodszych członków zespołu
Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

OBOWIĄZKI: Rozwój oprogramowania bazującego na Java Technology Platform
Wymagania i obowiązki
WYMAGANIA:

Doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem Java/ J2EE
Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle i/lub MySQL
Doświadczenie w pracy z frameworkami Spring i Hibernate
Znajomość technologii front-endowych: JavaScript, HTML
Znajomość XML
Doświadczenie w pracy w międzynarodowym i dynamicznie zmieniającym się środowisku
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z przełożonymi i zespołem

Dodatkowe atuty:

Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem metodyk zwinnych

OFERUJEMY:

Atrakcyjne warunki finansowe
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Możliwość pracy w międzynarodowym zespole
Pakiet socjalny ( karta Multisport, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, lekcje języka angielskiego, zajęcia sportowe)