Programista Java Branża Telekomunikacyjna

Wadwicz
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych

Wadwicz to najstarsza Agencja Zatrudnienia w Polsce. (certyfikat agencji nr 468/2004). Oferujemy Ci pracę na rzecz naszego Klienta mając nadzieję, że znajdziesz w niej satysfakcję, stabilność i możliwość rozwoju.

Programista

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

• Tworzenie i rozwijanie aplikacji Webowych

• Wsparcie w bieżących zadaniach Wydziału Optymalizacji Wdrożeń

Od kandydatów oczekujemy:

• Praktyczna znajomość języka Java (backend),

• Praktyczna znajomość języka JavaScript (frontEnd),

• Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MS SQL),

• Mile widziana znajomość wzorców projektowania aplikacji webowych (np. MVC) oraz frameworków open source (np. Apache OfBiz)

W zamian oferujemy:

• pracę w dynamicznym i młodym zespole,

• atrakcyjne wynagrodzenie

• możliwość osobistego rozwoju,

• udział w ciekawych projektach,

• zatrudnienie w oparciu o dogodną formę umowy