Rekrutacja na stanowisko: Praktykant - Graphic Design

Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica – jesteśmy agencją kreatywną i działamy w obszarze zdrowia. Tworzymy zintegrowaną komunikację dla branży medycznej, farmaceutycznej i innych związanych ze zdrowiem.
Wyróżnia nas ponad 15 lat doświadczenia we współpracy z branżą medyczną, środowiskiem lekarskim i farmaceutycznym. Współpracujemy
z największymi firmami farmaceutycznymi w Polsce.
Tworzymy najlepsze aplikacje mobilne dla biznesu farmaceutycznego oraz innowacyjne rozwiązania dla wzmocnienia roli zdrowia w komunikacji marek FMCG.
Więcej o naszej firmie na stronie: www.connectmedica.com

Opis Stanowiska:

Masz głowę pełną kreatywnych pomysłów, zapał do pracy, talent w rękach i chcesz realizować innowacyjne projekty w sieci? U boku doświadczonych designerów i art directorów nauczysz się jak optymalnie wykorzystywać narzędzia, by efekt swojej wyobraźni zobaczyć później na ekranie i by było to zarówno estetyczne i nowoczesne, jak i funkcjonalne.

Wymagania

Zadania:

• Wsparcie przy projektowaniu serwisów internetowych.
• Wsparcie przy projektowaniu kreacji wizualnych na potrzeby kampanii internetowych.
• Współpraca w ramach zespołu projektowego.

Wymagania

• Studia na kierunku grafika lub pokrewnym.
• Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i w zespole.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
• Podstawowa znajomość Adobe Photoshop i Adobe Illustrator.
• Dokładność i dbałość o szczegóły.
• Mile widziana umiejętność UX.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com