Programista .NET

HURO Sp. z o. o.
  • Kontrakt Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2014 Rok założenia firmy

  • http://www.huro.pl WWW

Język programowania
Framework
Inne

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA .NET

Oferujemy:
• Rozwój kwalifikacji w kierunku Starszy Programista lub Konsultant (finansowanie certyfikatów zgodnych ze ścieżką zawodową).
• Stabilną pracę na umowę odpowiadającą Twoim potrzebom.
• Możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy.
• Współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku.
• Przyjazną atmosferę sprzyjającą kreatywności.

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe.
• Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze technologii .NET.
• Samodzielność, komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju.
• Bardzo dobra znajomość .NET 4.5 i technologii web, w tym jQuery.
• Dobra znajomość wzorców projektowych.
• Doświadczenie w projektowaniu baz danych, np. SQL Server (T-SQL).
• Mile widziana znajomość AngularJS, SharePoint 2013.

Zadania:
• Współtworzenie architektury i aktywne projektowanie rozwiązań.
• Realizacja projektów w technologiach: C#, .NET, ASP.NET, ASP.MVC, SQL Server, jQuery.
• Całościowa opieka (od strony technicznej) nad realizowanym projektem.
• Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, realizacja ścieżek certyfikacyjnych.

Informacje dodatkowe:
• Nasze biuro zlokalizowane jest na ul. Okopowej 47 (okolice C.H. Arkadia, C.H. Klif, Powązki).
• W Twoim CV przedstaw Twoje doświadczenie zawodowe, własne realizowane projekty, umiejętności i wykształcenie.
• Prosimy o dopisanie klauzuli (w wysyłanych dokumentach) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.".
• Jeżeli chcesz coś podkreślić, a nie bardzo możesz to zmieścić w CV, załącz list motywacyjny.
• Rekrutacja jest 3 stopniowa: (1) krótka rozmowa telefoniczna (oczekiwania, termin spotkania), (2) rozmowa merytoryczna (potwierdzenie umiejętności), (3) podpisanie umowy.
• Po drugim etapie zawsze dajemy feedback zwrotny!
• Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Telefon służbowy

O HURO Sp. z o. o.

Quality by Design
Specjalizujemy się w oprogramowaniu DMS, workflow i technologiach Microsoft. Naszą największą wartością są ludzie - stawiamy na kreatywność i zaufanie. Tworzymy silny i zgrany zespół, dlatego lubimy wyzwania. Jeżeli chcesz nas wspomóc w naszym dążeniu do doskonałości, zapraszamy do współpracy.