Analityk biznesowy IT

New-Invest

5 000 - 8 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Profil firmy:
Firma z Katowic zajmująca się projektowaniem, jak i rozwojem oprogramowania. Firma specjalizuje się w technologii Microsoft. Posiada także siedzibę w Londynie.

Firma oferuje:
• Developers Day (na szkolenia - raz w miesiącu)
• ciekawe i ambitne projekty dla klientów zagranicznych,
• kontakt z najnowszymi technologiami i możliwość zdobywania certyfikatów branżowych
• Wyjazdy integracyjne
• Lekcje j. angielskiego
• Wspaniała atmosfera pracy
• Możliwość pracy z domu
• Prywatna opieka medyczna
• Grupowe ubezpieczenia
• Karty MultiSport lub dofinansowanie hobby

Wymagania

Obowiązki:
• budowanie specyfikacji projektowej według ustalonych standardów,
• wsparcie klienta w rozpoznaniu i doprecyzowaniu potrzeb,
• definiowanie, weryfikowanie i zarządzanie wymaganiami w ciągu całego procesu wytwarzania oprogramowania,
• przełożenie biznesowych potrzeb klienta na język zrozumiały dla zespołu programistycznego,
• tworzenie dokumentacji oraz wizualizacji procesów pomagających zebrać i usystematyzować biznesową wiedzę projektową,
• budowanie wiedzy domenowej w zespole,
• reprezentowanie firmy podczas kontaktów z klientami. Wymagane kwalifikacje:
• zdolność analitycznego myślenia,
• znajomość notacji UML,
• kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych
• bardzo dobre umiejętności interpersonalne – komunikatywność, proaktywność oraz samodzielność,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na współpracę z klientami z Wielkiej Brytanii,
• postawy zgodnej z wartościami HC

Dodatkowe (mile widziane) umiejętności:
• znajomość zwinnych metod tworzenia oprogramowania (SCRUM),
• znajomość oprogramowania Enterprise Architect lub innego oprogramowania do zarządzania wymaganiami,
• doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku.