Wdrożeniowiec/Programista

4LS Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Poszukujemy osobę, która będzie współuczestniczyła we wdrażaniu projektów.

Wymagania

Zakres obowiązków:
· analiza potrzeb klienta, opracowywanie dokumentów analizy,
· przeprowadzanie szkoleń u klienta,
· wsparcie klienta w początkowym okresie użytkowania systemu, pomoc zdalna,
· bieżące wsparcie użytkowników, szkolenie nowych użytkowników,
· opracowanie raportów i analiz,
· programowanie (SQL, Delphi).

Wymagania:
· doświadczenie/wiedza w zakresie prowadzenia szkoleń, wdrażania systemów ERP,
· bardzo dobra znajomość serwera bazy danych MS-SQL oraz języka T-SQL,
· znajomość narzędzi raportujących (FastReports, CrystalReports),
· doświadczenie pracy zespołach projektowych, znajomość SVN i narzędzi kontroli wersji,
· mile widziana znajomość Delphi, C#,
· mile widziana znajomość SCRUM.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy