IT Architect

Sii Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1001-5000 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • https://sii.pl/ WWW

Język programowania

Opis oferty

Zadania
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych i zmian w architekturze na podstawie zgłaszanych pomysłów oraz planowanych projektów
  • Projektowanie architektury systemów informatycznych (Enterprise Architect / UML)
  • Współpraca z zespołami technicznymi, programistycznymi oraz biznesowymi w ramach realizowanych projektów
  • Udział w międzynarodowych i innowacyjnych projektach informatycznych w bankowości

Wymagania

Pożądany profil
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Doświadczenie na stanowisku Architekta IT lub Konsultanta w zakresie systemów opartych na technologii JAVA / JEE (doświadczenie z systemami dla bankowości będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie związane z architekturą mikroserwisów oraz wiedza nt. zagadnień BigData będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w analizie potrzeb biznesowych i przygotowywaniu specyfikacji technicznych
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Otwartość na nowe technologie i kreatywność
  • Komunikatywność oraz biznesowe podejście
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy
  • Pracę z nowymi technologiami w innowacyjnej i stabilnej firmie IT z wieloma nagrodami m in. "Najlepsze miejsce pracy IT w Polsce 2012, 2013, 2014" i "Great Place to Work 2015";
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B zależnie od preferencji
  • Rewelacyjne warunki pracy, znaną w całej Polsce luźną atmosferę oraz możliwości rozwoju;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, Multisport, bilety do kina, vouchery do znanych sieci handlowych, pakiet szkoleniowy itd.);
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji m.in poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz kursy językowe;
  • Udział w grupach tematycznych i sportowych Sii, spotkania integracyjne, granie w planszówki i wiele innych aktywności "po pracy" :-)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Integracje
  • Multisport
  • Świeże owoce i warzywa w biurze

Praca w Sii Sp. z o.o.

O Sii Sp. z o.o.

Passion for Technology & Power People
Zatrudniając ponad 3100 inżynierów, Sii jest liderem usług IT i inżynierii w Polsce. Realizujemy projekty dla wiodących firm z Polski i z zagranicy. Wspieramy naszych Klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk, szkoleniowych i inżynieryjnych. Sii Polska powstała w 2006 roku i w ciągu kilku lat z małej jednoosobowej firmy przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo. Świadczone przez Sii usługi dają naszym klientom większą elastyczność, dzięki czemu mogą szybciej i efektywniej realizować swoje cele biznesowe. Dbamy o to, aby satysfakcja naszych Klientów, a także pracowników była wyższa niż u konkurencji. Pozycję lidera na rynku IT w Polsce zawdzięczamy konsekwencji w realizacji naszej strategicznej misji, 5 jasnych celów i 15 kluczowych wartości, które odzwierciedlają ducha Sii i panującą w firmie atmosferę.