Wdrożeniowiec aplikacji w dziale R&D (bazy SQL Oracle)

HRK SA
Baza danych
Inne

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy branży TSL, poszukujemy osoby zainteresowanej prowadzeniem projektów w obszarze R&D i projektowaniem optymalnych rozwiązań wspierających rozwój aplikacji biznesowych.

Kluczowe zadania operacyjne:

• Rozwój głównej aplikacji wpierającej proces transportowy w międzynarodowej Grupie
• Prowadzenie wdrożeń nowych rozwiązań
• Udział w międzynarodowych zespołach projektowych
• Kontakt z dostawcami zewnętrznymi, tworzenie dokumentacji technicznej

Praca w środowisku technologii SQL, PHP, bash

Wymagania

Twoimi zadaniami będą:

  • Realizacja zmian w głównych aplikacjach wpierających procesy magazynowania oraz transportu w zespole Research and Development
  • Przygotowywanie nowych funkcjonalności w systemach
  • Pełnienie funkcji architekta rozwiązań
  • Przygotowywanie rozwiązań usprawniających procesy biznesowe
  • Prowadzenie wdrożeń informatycznych
  • Wymagania
znajomość języka SQL – Baza Oracle
znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
• 25% wynagrodzenia dodatkowego, wypłacane co kwartał
• bezpłatny parking
• drugie śniadanie na koszt firmy
• restauracja na terenie firmy
• ciepłe napoje bez ograniczeń
• karta Multisport,
• karty podarunkowe na święta,
• ubezpieczenie grupowe,
• dofinansowanie wypoczynku urlopowego dla Pracownika oraz dzieci,
• wyprawka szkolna,
• becikowe
• szkolenia zewnętrzne w zakresie wykonywanej pracy i wg konieczności