usuwanie rekordów

0

hey, chce wyświetlić na stronie wszystkie rekordy z bazy, tak żeby obok każdego był przycisk checkbox - te rekordy które zaznacze i klikne na przycisk na stronie "usuń"- usuną rekordy zaznaczone.
Jak to zrobić, prosze o pomoc

0

Całą stronę mamy za Ciebie napisać? :/
Generujesz przy wyswietlaniu rekordów checkboxy z id rekordu , całość zawierasz w formularzu, potem w skrypcie odczytujesz z $_POST, lub $_GET (w zależności od użytej metody) id tych rekordów, dla których checkbox jest zaznaczony i kasujesz.

0

nie , cche tylko zapis pętli i nic więcej

0

nie , cche tylko zapis pętli i nic więcej

A ja chce tylko system portalowy ktory bedzie moja wlasnoscia prawna.

Czlowieku troche samodzielnosci. Jak nie wiesz jak sie wykorzystuje petle to najpierw jakis kurs poczytaj a jak wiesz jak je wykorzystywac to je wykorzystaj. Nikomu sie <ort>nie</ort> bedzie chcialo pisac calosci za ciebie

0

robisz pętle wyświetlającą <input type="checkbox" value="true" name="rekordy[costam]"> - w miejsce costam wpisujesz sobie nazwę rekorku czy ID, coś po czym będziesz potem rozpoznawał i lecisz po pętli "each" z tabeli "rekordy" w php, szukasz rekordu o takiej nazwie czy cośtam i go kasujesz, a skoro już zaczęliśmy pisać co byśmy chcieli to ja bym chciał samochód, jakiś dochodowy serwis na własność, mieć moderatora na 4p i 700 zł miesięcznie (nie jestem zachłanny) za to że jestem (niekoniecznie od wszystkich na świecie)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0