wybór CMS'a

0

Witajcie

korzystam z frameworka Yii, czy można jakoś wpleść w to wszystko (LAMP, Yii framework) jeszcze CMS ? Jeśli tak to jaki ? A jeśli nie to co polecacie... ?

0

Czy ty masz pojęcie o czym mówisz
LAMP - paczka apache+mysql+php
Yii - framework
CMS - zaRZądzanie treścią strony
Sprawa wygląda tak że instalujesz lamp'a wrzucasz Yii i piszesz w nim cms'a więc nie rozumiem tego co napisałeś (chyba że u cb "korzystam" znaczy pobrałem z internetu)

0

chyba się nie rozumiemy, szukam gotowych rozwiązań, CMSowych, za free

0

Tak jak napisał @proqix te 3 rzeczy które wymieniłeś to są odpowiedzialne za zupełnie co innego. LAMP to serwer, czy serwer jest strona? Nie na serwerze stawiasz strone. Do stworzenia strony możesz wykorzystać gotowy CMS w którym robisz tylko konfiguracje możesz tez framework np wspomiany przez ciebie Yii i na nim budujesz sam CMSa. A co do CMSow to ja osobiście powiem ci tak, jeżeli chcesz coś na szybko prostego to bierz php fusion, jeżeli coś większego z czego możesz zrobić na prawdę duży i bogaty portal z wieloma funkcjami bierz drupale. Oba łatwe w konfiguracji z czego php f jest od instalacji gotowy do pracy, (z godzinka konfiguracji) a na drupale musiz poświęcić wiecej czasu ale ilość modułów dodatkowych czyni z tego potężne narzędzie z którego zrobisz najróżniejszą stroną. Wielu sie mnie zapyta "czemu nie joomla? Sądząc po postach autor jest w tych sprawach początkujący a joomla jest dość trudna, osobiście unikam jej jak ognia.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0