[Apache] malutka przepustowość

0

Witam, postawiłem serwer na mojej maszynie i oczywiście jest problem z którym nie za bardzo umiem sobie poradzić. Otóż mam bardzo małą maksymalną przepustowość (rzędu około 148 KB/s). Nie wynika to chyba z winy łącza czy raczej interfejsu sieciowego ( sprawdzam na localhoście ). Przy wczytywaniu bezpośrednim (tj. klikam na plik html na dysku i wczytuje go do przeglądarki, wczytywanie trwa niezauważalnie szybko - oczywiście pamiętam o czyszczeniu Cache przeglądarki), natomiast przy łączeniu się przez localhost z przygotowaną stroną - prędkość dochodzi maksymalnie do tych 148KB/s (prędkość podawana przez Operę). Testowałem przepustowość wczytując duży obrazek BMP (kilka MB) umieszczony na przygotowanej stronie. Moje pytanie jest następujące - jak zwiększyć tę przepustowość (domyślam się, że jest to maksymalna przepustowość przypisana do IP odwiedzającego).

0

Coś twoja sieciówka szwankuje albo złapałeś jakiegoś wirusa. Z tego co pamiętam to można zmapować porty nawet przez Indy i opóźniać transmisję.

0

Sprawdzałem Snifferem i wszystko jest OK. Co do wirusów - raczej nic się nie prześlizgnęło. Przeskanowałem system z heurystyką na max i nic.

0

Taki serwis jak speedtest.net wykazuje jakąkolwiek prędkość, czy też ~200 kB/sec?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1