adres pobieranego pliku z putlocker

0

Witam, piszę małą stronkę do darmowego oglądania filmów bez reklam odtwarzanych z serwisu hostingu plików "putlocker.com".

Problem dotyczy linku z którego pobieramy/odtwarzamy dany film.

Link do przykładowego filmu: http://www.putlocker.com/file/76655DC140A42E47

Na stronie czy to bez logowania, czy z kontem zalogowanym darmowym czy tez zalogowanym płatnym (premium) link do pobrania pliku zawsze wygląda tak:

http://www.putlocker.com/get_file.php?id=**76655DC140A42E47**&key=[zmienny_hash]

natomiast w jednym z portali z filmami online (nie będę może podawał nazwy, bo nie chcę robić reklamy -> podam jak będzie to konieczne) struktura linku do oglądania darmowego filmu wygląda tak:

http://cdn**(1-9)**.putlocker.cc/standard/pl/7/76/**76655DC140A42E47**.flv?h=[zmienny_hash]&e=[czas_int]

zastanawiam się skąd oni (wspomniany portal) biorą adres o takowej strukturze wraz z hashem... pomoże ktoś w tej zagadce detektywistycznej? :)

0

ps. proszę o usunięcie kodowania linków - struktura będzie bardziej czytelna

0

szukaj na phpclasses.org np.
ew. google "putlocker link retreiver", "fetching putlocker links", "putlocker downloader" itd.
wątpię, że ktoś będzie siedział i analizował requesty dla Ciebie

0

Problem właśnie w tym, że ja sam wszystkie requesty, włącznie z headerami "location" linków prowadzących do plików przeanalizowałem dokładnie, od rana nad tym siedze... ale nigdzie właśnie nie znalazłem odwołania do jakiegokolwiek linku na ich serwerze cdn*.putlocker.cc

"putlocker downloader" też oczywiście sprawdzałem ;) i ze sprawdzonych może 10-15 downloaderów każdy wskazuje na link putlocker.com//get_file.php?...

0

ale nigdzie właśnie nie znalazłem odwołania do jakiegokolwiek linku na ich serwerze cdn*.putlocker.cc

zapewne ten link generuje się już we flashu gdzieś. musiałbyś pościągać też pliki swf i poanalizować źródła

0

przecież źródła pliku są kompilowane i łatwo się ich nie przeanalizuje... wątpię, żeby portal, który korzysta z wspomnianych linków wcześniej przeanalizował plik swf. Rozwiązanie musi leżeć gdzieś indziej ;)

pomoże ktoś? zapłacę za pomoc

0

pliki swf da się zdekompilować, kod zostaje nieruszony razem z komentarzami przy kompilacji do swf.

0

dekompilacja w tym przypadku nie ma żadnego sensu, ponieważ putlocker używa playera Flowplayer, w wersji oryginalnej (bez żadnych zmian w kodzie - sprawdzone po md5).

0

No to zostaje Ci ręczna analiza wszystkiego (linków, żądań, kodu js) krok po kroku. Jak się zatrzymasz na jakimś kroku to musisz kombinować co dalej. To nie jest proste. To będzie pewnie czasochłonne, nie jest to typowe zadanie - właśnie dlatego nikt do tego nie siądzie. A chociaż to duże forum, to dział PHP wcale nie jest oblegany przez miliony mózgów. Mała też szansa, że ktoś miał identyczny problem. Ja Ci nie pomogę, mogę Ci jedynie doradzić wystawienie ogłoszenia w dziale Oferty Pracy - skoro płacisz to może akurat ktoś się zainteresuje. [Hint: Podaj cenę, będzie prościej]

0

Daj linka do portalu.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0