Generator meta tagów w php

0

Witam,

Znacie może jakiś dobry skrypt generator meta tagów (keywords, description) na podstawie treści artykułu?
Chodzi o to aby skuteczne generował tagi.

Pozdrawiam

0

Description?
To już trzeba niezłej sztucznej inteligencji, żeby Ci OPISOWO streściła treść strony (i to akurat po polsku żeby działało). Wrzucenie samych kluczy w description może spowodować, że google zacznie to ignorować, więc raczej chcesz tam OPIS.

Keywords - Tu też trzeba analizować najlepiej całą stronę, potem skupić się na zadanej podstronie, wyszukując pogrubione słowa, często powtarzające się (ale ominąć zaimki i inne powtarzające się słowa w danym języku) i w formie linków -- dodatkowo pasuje, żeby łapać odmianę tych wyrazów i łączyć je w jedno (trzeba spory słownik). Ciężko o coś takiego jako skrypt w php i żeby było chociaż jako-tako trafne.

Generalnie trochę szukasz cudów na kiju.

Podpowiedzieć keywordsy W MIARĘ skutecznie może Ci to - https://www.google.com/webmasters/tools/home?hl=pl - ale nawet narzędzie od Google nie jest idealne, choć ma dodatkowo bazę np. linków prowadzących do Twojej strony. (informacja: to narzędzie raczej potrzebuje czasu i nie zadziała Ci automatycznie od ręki, dodatkowo pokazuje słowa kluczowe dla całej strony, nie dla podstron).

Ale jak coś znajdziesz to się pochwal, chętnie sprawdzę takie cudo.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1