Program + Aparat + Urządzenie do naciskania ekranu dotykowego, możliwe do wykonania?

0

Witam, jestem tu zupełnie nowy i nie wiem dokładnie do którego działu najlepiej podpiąć mój temat, ale sprawa ma się następująco: gotów byłbym zapłacić za stworzenie programu oraz urządzenia składającego się z aparatu oraz czegoś co potrafi naciskać punktowo w ekran dotykowy.

Miałoby to wyglądać następująco: ustawiam aparat na statywie przed ekranem dotykowym, a wraz z nim dostawiam do ekranu urządzenie z rysikiem który będzie dotykał ekranu z określoną częstotliwością w jednym punkcie. Aparat musiałby automatycznie wykonywać zdjęcia i to z częstotliwością zsynchronizowaną z rysikiem - możliwie jak najszybszą. Chodzi tu o wykonanie około 100 000 zdjęć w możliwie jak najkrótszym czasie które zostaną zapisane jako osobne pliki. Następnie zdjęcia te musiałyby zostać poddane prostej obróbce, ale to już dalsza kwestia.

Czy jest to wykonalne? Jak kosztowne mogłoby być takie przedsięwzięcie? Jakiego typu i jak drogi aparat byłby potrzebny? Urządzenie do naciskania ekranu wyobrażam sobie jako elektromagnes sterowany programem do ustawiania częstotliwości jego działania.

0

Generalnie się da, ale mało konkretów podałeś, na przykład jaka jakość ma być tych zdjęć i do czego one w ogóle mają być? Bez tego trudno ocenić koszta i czas wykonania. Węszę problem XY. Możesz się odezwać na priv to może zobaczymy co da się zrobić.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0