Zlecę wykonanie mobilnej aplikacji webowej

0

Potrzebuję do własnych potrzeb webowej aplikacji mobilnej. Aplikacja ma być wykonana na podstawie innej appki na iOS, która stanowi katalog dodatków, pluginów na urządzenia iPhone. Aplikacja ma jedynie naśladować wygląd, a nie działanie. Główne funkcje to katalog z wieloma podfolderami oraz opcja wyszukiwarki poprzez którą będzie możiwość wyszukania konkretnej podstrony aplikacji.
Chcę, żeby to była aplikacja webowa, żebym sam mógł ją sobie edytowac i dodawać podstrony w łatwy sposób.

Więcej informacji oraz cena na PW oraz [email protected]

0

To ma być aplikacja mobilna czy webowa?

Czy webowa responsywna?

0

Aplikacja działająca w przeglądarce, ale jedynie na urządzeniach mobilnych. Po to w przeglądarce, żeby samemu mógł ją potem rozbudować o dodatkowe zakładki.

0

Spróbuj może zagadać do Software House Altimi http://www.altimi.com/ . Tam są świetni, kreatywni ludzie, którzy na pewno chętnie nawiążą z Tobą współpracę. Ich zespół składa się z ludzi o różnych zainteresowaniach i umiejętnościach, to właśnie czyni ich niesamowicie otwartymi i oryginalnymi. Przy tym są niesamowicie profesjonalni i solidni. Sam na początku szukałem osoby indywidualnej, która się zna na takich rzeczach, lecz moi znajomi coraz bardziej naciskali na mnie, abym poszedł do kogoś bardziej doświadczonego i dziękuję im za to, że tak postępowali wobec mnie. Aktualnie mój pomysł przynosi mi ogromną satysfakcję, jak również zwiększa poziom moich dotychczasowych zarobków.

0

Odradzam korzystać z usług wymienionych przez @rievaulx Jak sam widzisz stosują oni krypto reklamę co od razu świadczy o ich braku profesjonalizmu. Ponadto zamówiłem od nich program webowy a dostałem młotek.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1