Zlecę wykonanie aplikacji

0

Aplikacja jaka jest mi potrzebna, ma działaś w oparciu o dropbox.
Będzie to plik, który po otwarciu musi być formatu jednej strony pdf. Niektóre jej elementy muszą być stale, niektóre edytowalne przez kolejną osobę do której plik będzie przenoszony przez foldery dropboxa.

Na tej stronie musi być miejsce na opis przedmiotu, zdjęcie, link (musi być aktywny)

Problem w tym, że pierwszy nasz pracownik tworzy to (lub edytuje poprzedni) na Windows (7)lub mac os, kolejny dostaje przez DB na androida, na androidzie musi dopisać w jednym oknie uwagi i mieć opcję otwarcia linku (przejścia do przeglądarki po jego kliknięciu) potem zapisać i przerzucić do kolejnego folderu - współdzielonego z kolejną osobą. Na końcu będzie archiwizowany w folderze z datą danego dnia.
Pllik musi być łatwy w generowaniu. Najlepiej na zasadzie zwykłego worda, tyle że tak jak pisałem, z niezmiennymi pozycjami, miejscem na zdjęcie w tym samym miejscu.

Proszę nie pytać mnie ile płacę tylko zaproponować cenę.
Sprawa dość pilna.
Szczegóły i pytania na konantor @ gmail .com

0
wilder napisał(a):

Masz nasrane.
Możesz sobie tworzyć w tym 'postscripcie drukarkowym' made by adobe, a nie wprost w pdf, durniu.

Zresztą do tego są aplikacje dawno gotowe, bo też made by Adobe - Adobe Ilustrator itp. badziewia.

Serio u Was takie odzywki są na porządku dziennym ? "MASZ NASRANE" , " DURNIU" ? Poczułem się jak na jakimś forum gimnazjalnym. Mam 40 lat i wiele już widziałem, ale TAKIE odzywki na forum gdzie teoretycznie powinni być ludzie na poziomie ? Fajnie tutaj macie ;) Choć trochę to przykre. Do autora wypowiedzi generalnie nie mam nic do powiedzenia, bo nie specjalnie jest widzę do kogo nawet wiec po co..

1

Skąd wniosek, że na porządku dziennym? Przyszedł jakiś troll i nasmrodził, nie zaraportowałeś od razu, więc wisiało to tutaj jakiś czas. Gdybyśmy dostali raport od razu, to tamte posty zniknęłyby znacznie szybciej.
A jak masz 40 lat, to najwyższa pora zacząć pisać po polsku, nie po gimnazjalnemu, i nie stawiać spacji przed znakami interpunkcyjnymi.

0

Ok, widzę że tutaj można co najwyżej zostać zwyzywanym lub ewentualnie wyśmianym.
Za to chętnych do wykonania aplikacji...nie ma ;)

Dla zainteresowanych: Temat nadal aktualny.

0

Nadal brak kogoś kto ogarnie temat.
Prosta sprawa, wystarczy schylić się po kasę ;)

0

Dwa dni roboty

0
Wielki Samiec napisał(a):

Dwa dni roboty

Bez problemu

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1