ściąganie całych witrym sieci www z linkami w javascript

0

witam do sciagania programu teleport PRO jednak on nie ściąga linków zawartych w skryptach javascript. czy ktoś wie jak mozna to zrobić automatycznie bo jak witryna ma takich skryptów z róznymi adresami np 500 to mi sie ręcznie nie chce :) prosze o pomoc z góry thx za odpowiedzi.

0

hmmm.... no nie wiem czy uda ci się znaleźć taki program. Jeśli jakiś link jest zaszyty w funkcji javascript to przecież program pobierający stronę nie będzie w stanie rozróżnić czy funkcja ma załadować link czy zrobić coś innego. Program musiłby przeanalizować całą funkcję i wykopać z niej link (jeśli funkcja ma za zadanie akurat załadować nowy link), a byłoby to bardzo trudne.

Też miałem z tym problem i nie udało mi się nigdzie znaleźć takiego programu. Rozwiązałem to w ten sposób, że sam napisałem sobie program ściągający tę konkretną stronę.

0

a może chciałbys się podzielić takim programem :-) ;-P

0

zxc napisal, ze napisal program do tej konkretnej strony, ktora go interesowala. Czyli podejrzewam, ze linki w js byly tam zapisywane w dosc jednolity sposob i on ten sposob obslugiwal. Czyli na kazdej innej stronie niepodobnej do tamten ten program by nie zadzialal. Oczywiscie, najlepiej jak sie autor wypowie, ale takie sa moje podejrzenia (sam napisalbym w ten sposob).

pozdrawiam
johny

0

Podaj adres strony, moze sie cos wymysli

0

http://www.asp.net/quickstart/aspnet/

to ta stronka :) jesli nie bedzie to duzy klopoto to byłbym wdzięczny za takie coś :D bo zapisalem cała kopie strony teleportem ale nie pobrał linków z javascripta.

0
johny_bravo napisał(a)

Czyli podejrzewam, ze linki w js byly tam zapisywane w dosc jednolity sposob i on ten sposob obslugiwal. Czyli na kazdej innej stronie niepodobnej do tamten ten program by nie zadzialal. Oczywiscie, najlepiej jak sie autor wypowie, ale takie sa moje podejrzenia (sam napisalbym w ten sposob).

Dokładnie w ten sposób. Parsując stronę zbierałem z niej odpowiednie parametry i składałem z nich link do następnych stron/podstron. Programik działał tylko i wyłącznie na tą konkretną stronę.</b>

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1