Mam twój adres

0

Co o tym sądzicie??
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30658636
Dla mnie lipa.

0

Wg. mnie, to to jest conajmniej częściowo możliwe, bo np na 4p. jest napisany adres ip z którego ostatnio się logowałeś, a ten program moze po prostu ściąga ... nie wiem, wg może to i prawda wszystko, ale lepiej nie kupować, bo szkoda kasy.

PS. Koleś jest z tego miasta co ja :| a ludzie z opola nie oszukują :> A tak poza tym ,zobaczcie na jego aukcje i komentarze... wszystko jest niby ok ;-)

0

Mnie najbardziej ciekawi, czemu nie ma wersji demo

0

Bo za 11,50 masz dostep do tego czegos przez pol roku :) Dlatego ;]

0

Ciekawe jak to robi? Tylko ciekawi mnie jak zdobył adresy :> A ochrona danych osbowych? Kupuje je? :>

0

Niewiem czy to działa, ale wydaje się mocno lipne, a przecież wiadomo ze w naszym kraju frajerów niebrak - może gościu chce troche dorobić, albo jet gennialnym programista i żeczywiście coś takiego napisali, Kto ich tam wie :p !!!

P.S. Jak ktoś kupi to niech da znać wtedy chętnie przetestuje!

0

AD. 1. Program wysyla pustego maila jako strone ze skryptem, ten odsyla do nas IP osoby ktora otworzyla maila, reszta to WhoIs i Tracert. Niektorzy maja zablokowane wywolywanie podejrzanych skryptow w mailach wiec lipa - nie zadziala.
AD. 2. Majl zapisywany jest jako strona internetowa w ktora wstawiony jest skrypt wysylajacy przy czytaniu maila informacje o odebraniu wiadomosci.

To wszytko mozna zrobic bez problemu recznie, to jest tylko zautomatyzowanie prostego procesu. Szkoda kasy. Szanse, ze bedzie dzialac i tak sa niewielkie.

0

WeeR że ludzie z Opola nie ort! to bym się nie zakładał ... Opole to ort! wieś a w takiej jeden chce drugiego oskubać :p (wiem bo też z opola jestem :) )
a co do programu:
połączenie z drugim kompem to zwykły trace
łączy się z jakąś bazą danych na porcie smtp, pop3 czy innym i sprawdza ostatnio zalogowany IP danego konta, bądź na odwrót, sprawdza konto na które ostatnio zalogował się dany IP na wybranym serwerze
info o administratorze i użytkowniku to zapewne zwykły finger
(to samo wywala w inwigilatorze w gg)
pobranie adresu odbiorcy, IP, typu przeglądarki oraz języka używanego na komputerze to nic ort! ... adres wywala finger, IP zdobywany jest zapewne jak ort! opisałem a na sieci jest pełno opisów jak pobrać wersję przeglądarki i język (budowa trojanów jakby ktoś nie wiedział ;-) )
sprawdzenie połączenia to zwykły ping .. nie ort! jeśli maszyna jest wyłączona

...
co do konta na pół roku to gość sobie chyba jaja robi ... ort! stojącą na stabilnym systemie w której pewnie ręcznie dodaje ort! rejestracyjne i każdemu userowi przypisywana jest ilość dni do końca użytkowania ... program zapewne przy włączaniu łączy się z ów bazą danych a jeśli danemu użytkownikowi skończył się "termin ważności" :) to baza wysyła sygnał do usunięcia się programu albo wywalenia jakiegoś błędu i zamknięcia aplikacji ...

...

jest to czysto teoretyczne podejście do programu ... nie pytajcie mnie jak to napisać bo nie wiem :-D ... <ort>po prostu</ort> staram się mniej więcej wytłumaczyć zasady działania ów "magicznego programu" w moim zamyśle ort! jasna ;)

miłego dnia ...
:-8

0

To mnie najbardziej rozbraja:

Funkcja ta jest całkowicie innowacyjna i autorska! Do tej pory nie istnieją inne programy, które potrafią to wykonać i prezentować w taki sposób!

Pewnie, chociażby powergg'owy inwigilator, to tylko wytwór mojej (i tysięcy innych ludzi) fantazji :). Jeszcze obok tego tekstu animowany gif z przykładowymi danymi. Na którym chwilami pojawia się: "source: RIPE"...

0

łączy się z jakąś bazą danych na porcie smtp, pop3 czy innym i sprawdza ostatnio zalogowany IP danego konta, bądź na odwrót, sprawdza konto na które ostatnio zalogował się dany IP na wybranym serwerze
info o administratorze i użytkowniku to zapewne zwykły finger
(to samo wywala w inwigilatorze w gg)
pobranie adresu odbiorcy, IP, typu przeglądarki oraz języka używanego na komputerze to nic nazdzwyczajnego ... adres wywala finger, IP zdobywany jest zapewne jak wyrzej opisałem a na sieci jest

Który serwer teraz ma fingera włączonego dla ludzi z zewnątrz? :| Poza tym takie dane z serwera? Lol, po prostu, lol, a jak ktoś ma zmienne IP a co do tego imienia i nazwiska to także lol, wielkie lol. po prostu idioci nabierają idiotów bo tylko takie określenia mi przychodzą na myśl, jak widzę takie cosie na allegro. po prostu Wielkie LOOOOL

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1