Ekran dotykowy w lapku

0

jak w temacie uzywacie takiej fukncji czy jest to the most useless ficzer ever?

0

Ja mam coś takiego całkiem przyjemnie się tym zdjęcia przybliża tak jak każdą stronę w internecie, poza tym przyjemnie się kalambury i bazgroli :P. Wadą jest to ze większość nie monitorów jest nie matowa mimo wszystko rzadko się z tego korzysta i nie można tak po prostu przetrzeć ekranu jak są paluchy:P

0

Przydatna rzecz – tym bardziej, jeśli ma się urządzenie, które może pracować jako laptop, a po odłączeniu kadłubka jako tablet.

Trochę używałem takiego sprzętu z Win10 i musze przyznać, że dość to wygodne. Do randomowego tapania po ekranie owszem, ale nie do pisania, a już na pewno nie do precyzyjnych operacji, np. zaznaczania tekstu czy obsługi małych elementów interfejsu (np. podczas przeglądania internetów).

To silnie subiektywna opinia, dlatego że nie jestem przekonany do ekranów dotykowych. Kursor nie zasłania mi zawartości ekranu (a ręka owszem), a fizyczna klawiatura pozwala pisać szybko i bez patrzenia na nią (a ekranowa nie, do tego zasłania pewną część zawartości).

1

Ja bym to raczej w kategoriach buga niż ficzera rozpatrywał.

0

Mam takiego lapka. Bardziej bym zaliczył na useless feature, z którego prawie nie korzystam. Ot strony się tylko lepiej scrolluje. Do używania jako tabletu tez nie polecam, bo zdecydowanie za ciężkie to jest i wolę zwykły tablet.

Największa zaleta to osoby co mają zwyczaj dotykania ekranu przy pokazywaniu czegoś szybko się odzwyczajają tego, bo się ekran przescrolluje :P

1

Brrr, pracowac z wypalcowanym ekranem.

Edit: dzisiaj znalazlem

0

Całkiem miła jest ta funkcja. Też mam i bardzo się już do niej przyzwyczaiłam. Mega ułatwia pracę.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1