Ciekawy soft

0

Jaki Waszym zdaniem jest 'ciekawy' soft albo przy czym chcielibyście pracować?

0

Oprogramowanie "rekreacyjne" dla dorosłych na Rift/Vive. ;P

5

jak do tej pory to najbardziej mnie cieszyly projekty ktore byly beznadziejne i wielu na nie narzekalo i ktore po wlozeniu w nie pracy staly sie lubiane i polecane nawzajem przez userow. tematyka dowolna

0

Najbardziej to chyba przy tworzeniu narzędzi dla innych developerów, np. edytorów kodu, edytorów leveli w grach, narzędzi do prototypowania etc.

3

Z mojego doświadczenia wynika że fajnie pisze się soft który jest przemyślany i ma fajną architekturę. Tematyka dowolna. Bo z punktu widzenia kodera niewielka jest różnica między systemem do generowania raportów w pdf dla pani Krysi a softem do analizy danych ze statku kosmicznego ;)

2

Ja lubię wszystko to, co odnosi się do przetwarzania/analizy danych. Masa możliwości i przy każdym programie ma się wrażenie, że umie się tyke co nic, a to z kolei motywuje do ciągłej nauki/poszukiwań.

0
LukeJL napisał(a):

Najbardziej to chyba przy tworzeniu narzędzi dla innych developerów, np. edytorów kodu, edytorów leveli w grach, narzędzi do prototypowania etc.

Devops stuff?

Czyli co wychodzi na to, ze domena nie jest zbyt istotna ;)

0

@Maly Szczur w pracy nie, ale fajnie jak się mozesz pochwalic że programujesz marsjańskie łaziki a nie system dla hurtowni pana Mirka ;)

0

Nie no jak pracujesz przy AI i machne learning to chyba jest roznica ;) ale nie wiem czy to nie bardziej praca matematyka naukowca niz programisty. Nie znam tematu zbyt mocno. ;)

0

Mnie najbardziej kręci tworzenie oprogramowania, które gada ze sprzętem lub na niego jest pisane.
A finalnie świadomość, że dany produkt jest używany i jest częścią czegoś co np.: jeździ / lata / ...
No i fajnie zobaczyć ów sprzęt w sklepie / w użyciu / ... :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0