Wątek zablokowany 2013-10-30 08:23 przez Adam Boduch.

Ile czasu zajmuje wam dojazd do pracy?

0

Wroclaw jest okrutnie zakorkowanym miastem, ale domyslam sie, ze podobna sytuacja w godzinach szczytu wystepuje w wiekszosci duzych miast. Czym dojezdzacie do pracy (tramwaj, autobus, rower, pks, samochod, pociag) i ile czasu wam to zajmuje (dojazd w jedna strone)? Tak sobie mysle, ze codzienne dojazdy w dwie strony, to straszna strata czasu. no chyba, ze ktos ma do pracy 5 min na piechotke ;)

0

mi średnio 30 minut w jedną stronę ale najpierw zawożę siostrzeńca do szkoły a potem żonę do pracy i dopiero do swojej - tu jest jakieś 40 minut. Z powrotem już wracamy tylko we dwójkę i mieścimy się w 20 minutach. Tyle czasu jest teraz bo mam na najszybszej trasie remonty i z racji tego straciła ona status najszybszej :)

0

25 minut rowerem, tramwajem z 35 minut (oczywiście licząc z mieszkania na przystanek i z przystanku do miejsca pracy). :P

0

Oczywiście delegacje się nie liczą (~8 godzin w jedną stronę).
Obecnie korzystam z komunikacji miejskiej 7 kilometrów i zajmuje mi to 30 minut - jak na Kraków to całkiem niezły wynik.
Raz przez 6 miesięcy byłem w sytuacji 5 minut dosłownie przez las na piechotę i było bardzo fajnie.
Innym razem 2.3 kilometra piechotą (około 20-25 minut) i też było fajnie.

0

30 minut rowerem / tyleż samo autobusem (bo muszę dość na przystanek ;]). Mam ~11 kilometrów i niestety często pod wiatr (w obie strony :( bo jak jadę do pracy to wieje od strony morza, a jak wracam to w stronę morza i zawsze mam pod wiatr)

0

mam trzy kilometry. do 10 min rowerem, 25 min na nogach a samochodem nie wiem ale pewnie do 5 min ;)

a we wrocławiu miałem około 20 min rowerem. Dojeżdzałem z Bardzkiej na rychtalską (okolice trzebnickiej)

0

Mam około 50min na piechotę (4 km), kto mnie przebije? :) Niestety przyznać trzeba że strata czasu, w lecie rowerkiem oszczędzam conajmniej godzine dziennie. I tak ciesze się że na tyle blisko że nie musze korzystać z autobusów.

0

Mi wychodzi około 30 minut zwykle, ale czasami potrafi się nawet do ponad 40 przeciągnąć jak źle trafię w przesiadkę ( autobusem, auta nie mam ) :/

0

15 minut samochodem, miasto nieduże (Zielona Góra) i korków raczej mało, ale mieszkam na zadupiastym osiedlu :(

0

Zazwyczaj około 30 minut. Z czego 10 minut stoję w korku na łącznie dwóch ulicach...

Czasami da się dojechać w kilkanaście minut - na przykład w niedzielę ;-)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0