Haskell - wspólna nauka

0

Chciałbym osobom zainteresowanym haskellem zaoferować wspólną naukę. Ten język interesuje mnie pod wieloma względami, a szczególnie, że może okazać się zabójczo skutecznym narzędziem w realizacji mojej kolejnej aplikacji. Stąd chciałbym dołożyć wszelkich starań, aby opanować go jak najlepiej.

Z tego właśnie względu jestem otwarty na współpracę z innymi. Wobec osób, które sie zgłosza nie mam żadnych oczekiwań. Na nikim nie będę wywierał żadnej presji. Po prostu na wskazany kontakt będę wysyłał zadania, sztuczki, materiały, pomocne narzędzia, a gdy kogoś to zaciekawi będzie mógł o tym porozmawiać ze mną, podzielić się wnioskami, rozwiązaniem czy innymi informacjami.

Jeśli chodzi o mnie samego, to ja w haskellu dopiero zaczynam. Mam za sobą dwa dni z tym językiem i obecnie uczę się obsługi IO. Haskell to mój pierwszy język mocno ukierunkowany na funkcyjne programowanie. Wcześniej programowałem głównie w C++/Java/Python.

Pytania proszę pisać w tym wątku, a zgłoszenia kierować na PW.
Dzięki za uwagę.

0

może rób jakieś artykuły w takiej kolejności w jakiej według Ciebie najłatwiej przyswoić wiedzę :) chętnie bym się z Tobą pouczył, tylko teraz powinienem pracę inżynierską pisać :P

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0