Budka telefoniczna, numer prywatny

0

Ktoś ciągle dzownido mnie z nr prywatnego, i kiedy powiem "slucham" nikt sie nie odzywa, powtarza sie to coraz czesniej.

Mało tego, czy można sprawdzić, kto dzwonił zbudki telefonicznej (mam jedynie numer tej budki?) To juz staje sie nie do zniesienia.

0

Ustaw sobie opcję dzięki której połączenia z numeru zastrzeżonego nie będą dochodzić do Ciebie, osoba która dzwoni usłyszy tylko miły tekst w stylu "Nie rozmawiam z numerami zastrzeżonymi, jeśli chcesz uzyskać połączenie z wybranym numerem, pokaż swój numer" etc.

1

Jeśli znasz nr tej budki to łatwo się dowiesz gdzie ona jest. Po tej informacji wiesz już z jakiego regionu pochodzi ta osoba. Jeśli wiesz to, to chyba wiesz też komu zalazłeś za skórę. Jeśli tego nie wiesz zostaw sobie jeden dzień wolnego i poczekaj aż ktoś zadzwoni z tej budki, poczekaj gdzieś blisko byś widział kto z niej dzwoni i po problemie :)
To wymaga trochę poświęcenia no, ale cóż. Nękanie jest karalne, a na budkę pewnie jest skierowana jakaś kamerka, ale wątpię by była publicznie dostępna w sieci, więc pewnie tylko policja w razie konieczności mogłaby skorzystać.

0

No ok, ale z tą budką chyba nie pójdzie tak łatwo -.- przecież ten ktoś może specjalnie przejść się do innej budki ... ehh dzięki za odpowiedzi - a tak btw odkąd zalożylem ten tamat ktos zadzwonił juz 2 razy -.- a nikimu za skórę nie zalazłem, serio ...

0

Telekomunikacja nie wiem czy tak po prostu udostępni Ci bilingi. Możesz iść z tym na policje, żeby oni sprawdzili z jakiego numeru masz te telefony i wtedy działać dalej.

0

A ten numer, który masz jest stały czy nie?
Ktoś może chodzić specjalnie kilka km od swojego miejsca zamieszkania by Ciebie podręczyć, ale w takim przypadku to albo jest on kompletnym psycholem, albo Ty podrywałeś sex blondynę, a jej facet się o tym dowiedział :D

Jeśli numer jest stały (ten z budki) no to wiesz, że nie zmienia ich.

Jeśli nie jest stały to określ położenie tych budek. I teraz uwaga bo pojadę po całości :D

  • Zrób sobie mapkę budek telefonicznych
  • Zrób wykres godzin w których on dzwoni
  • Zaznacz na czerwono budki z których dzwonił

Dzięki temu masz mniej-więcej ścieżki z których korzysta. Ułatwi to znacznie zgadnięcie kto to jest. Po pierwsze jeśli dzwoni o godz 11 to pewnie nie pracuje ta osoba. jeśli dzwoni po nocach to pewnie albo pracuje w dzień, albo wychodzi na imprezy w nocy, albo to i to.

Ogólnie musisz bardziej opisać jak to wygląda i co wiesz. jak duże to miasto itd.
Ale znalezienie tej osoby bez pomocy policji to tylko kwestia zawzięcia :P

0

No ale czy policja zechciałaby się tym zająć? wątpie -.- chyba juz łatwiej mi będzie numer zmienić :P

0

Jeżeli im to zgłosisz to będą musieli się tym zająć

0

Dokładniej to nazywa się to: "Stalking" i jest całkiem ostro karane.

0
poirytowany napisał(a)

No ale czy policja zechciałaby się tym zająć? wątpie -.- chyba juz łatwiej mi będzie numer zmienić :P

Oczywście, że muszą się tym zająć. Nękanie kogoś jest karalne, a więc policja musi Ci pomóc. Tak, jak byku_guzio mówi. Donos do prokuratury i na pewno coś z tym zrobią.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0