Dla początkujących :)

0

Cześc Wam. Zaczynam w c++ i na pewno jest wiele takich osób i chciałbym z kims pisac, kto też zaczyna, z kimś sie konsultowac, uczyc sie, kogos jak ja, który tez zaczyna w c++, albo kogos, kto by pomógł. Piszcie na PW. :)

0

A rzuć to c++ w cholerę.

0

I niby za co ma sie zabrac? za delphi albo c#?
Oczywiscie podejscie wedlug mnie autor ma zle. Uczyc trzeba sie samemu a nie z kims. Sa ksiazki sa kursy a potem uczymy sie sami. Uczyc sie od kogos ( a tym bardziej uczyc sie razem z drugim beginnerem ) to najgorsza z mozliwych rzeczy bo bedzie uczyc sie zle. Razem bedziecie popelniac te same bledy myslac ze jest ok.

c++ jest dobry na poczatek. To w sumie zalezy co chcesz kodzic ale jak widze dopiero zaczynasz zabawe z tym wiec bez znaczenia co wybierzesz bo w przyszlosci i tak na 98% jezyk zmienisz :P

0

najlepsi programiści uczą się na własnych błędach, są samoukami ;> Polecam!

0

Mam jeszcze pytanie? Studia dla informatyka, gdzie? I trudno się dostać? Słyszałem, że dostać sie nie jest trudno, tylko potem sie utrrzymać ;] Ale jak ktoś przysiądze, to chyba nie powinno byc kłopotów.

0

no, niestać cię bedzie na jedzenie, ale na wódkę i imprezy zawszę ci starczy :>

Ale na poważnie to dla informatyka zarobienie na studia to żaden problem - poświęcić całą sobotę przy kodzeniu by przez kolejny tydzień balangować.

0

Studia to zalezy gdzie sie dostac. Sa uczelnie gdzie dostaje sie elita, a sa uczelnie gdzie biora ludzi z ulicy :P
Utrzymac sie jednak trudno. Kwestia wykucia bardzo dobrze matematyki, ktora nie ma nic wspolnego z matematyka prowadzona w szkole sredniej. Kosmos.

Po 1 roku ze 100 osob zostaje okolo 20-30.

0

Na początku na studiach, na pierwszym, drugim roku, jakie jezyki sa wprowadzane? C++, java?

0

Z matematyka nie tak zle, choc na studioach to kosmos, kosmos ;p

0

Zastanawialem sie czy zaoczne, czy dzienne, ale chyba stwierdzam, ze na zaocznych i np do tego praca, to nie wyrobie sie z nauka :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1