Cześć, potrzebuję pomocy przy konfiguracji wtyczek dla Atom Nuclide.

Zainstalowałem edytor Atom Nucleide. Problem leży w tym, iż nie posiada on wszystkich potrzebnych mi wtyczek, a kiedy szukam jakichś alternatyw w zasobie Społeczności... okazuje się, że nie wystarczy ich tylko zainstalować, trzeba je też w jakiś sposób dostosować - jestem zielony w tym temacie i nie wiem jak mam to zrobić.

Edytora potrzebuję do Webu i brakuje mi w nim autouzupełniania do PHP/HTML/CSS - podstawowe autouzupełnianie jest dobre, jednak brakuje w nim "dopracowania", nie wiem jak to nazwać.. Kolejna sprawa to brak wtyczki sprawdzającej poprawność składni oraz mini mapy.

Chcę skonfigurować następujące wtyczki:

  • autocomplete-php
  • linter + linter-php
  • minimap
    i opcjonalnie atom-beautify, a także inne dodatki typu "Must have".
    Powyższe dodatki mam zainstalowane, ale mam problem z ich konfiguracją - będę bardzo wdzięczny za chęć pomocy. Te dodatki ułatwiłyby mi pracę.

Wtyczki instaluję przy pomocy GUI Atom->Packages na systemie Windows 10 Home. Po instalacji przy pomocy pobranego ze strony producenta instalatora nie mam żadnego folderu programu na dysku - instalator program zainstalował i nie miałem możliwości np. zmiany lokalizacji itp. rzeczy.
Do np. config.cson dostaję się przy pomocy terminala, skrót: Ctrl+Shift+P

Pozdrawiam