Niezależne zachowanie elementów pętli?

0

Czy mógłby ktoś pomóc w jaki sposób rozwiązać taki problem:
Jak w załączniku. Wyświetlam w pętli elementy - jeden czarny prostokąt to jeden element(z wartościami czyli czerwonymi kółkami i zielonymi przyciskami). Zielone kropki to przyciski: "dzień","miesiąc","rok". Kiedy klika się na któryś z nich zmienia się odpowiednio wygląd czerwonych kółek. Tylko problem w tym, że zmienia się wygląd wszystkich czerwonych kółek a nie tylko tych w prostokącie, w którym kliknie się zielony przycisk. Chciałbym aby po kliknięciu na któryś przycisk zmieniały się wartości tylko w tym jednym prostokącie. W jaki sposób to oddzielić kiedy wszystko wyświetla się w pętli? Elementy są pobierane z bazy danych więc nie mogę ich wstawić oddzielnie

Bez tytułu.jpg

1

może tak np. byś jakiś kod pokazał

0

"Kliknięcie" masz po stronie PHP czy JS?
cały problem jest bardziej po stronie GUI niż po stronie backendu, do niego najwyżej zostanie wysłane zapytanie o zmianę odpowiednich wartości.

Zależy jak budujesz ten graf, ale jakbyś wszystko miał na obiektach klas kolejno "prostokąt" i w nim "zielone przyciski" i "czerwone okręgi" to byś mógł sobie w miarę łatwo to obsłużyć - wykonywał byś operacje tylko w ramach jednego obiektu Prostokąt. W JS musiałbyś albo trzymać powiązania po stronie kodu JS, ale za pomocą jakiś atrybutów HTML'owych.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0