uruchamianie programu za pomocą JS

0

Dobra, a widział ktoś jakiś gadżet systemu windows, który otwiera program *.exe. Jak tak, to bym prosił o jego wstawienie na forum.

0

Tzn. chcesz nam powiedzieć, że nie potrafisz przepisać kawałka kodu z MSDN?

0

Nie. Chcę porównać kilka gadżetów i wyklepać coś sam. :)

0

A, no, miałem rację. Nie potrafisz czytać dokumentacji po angielsku, nie potrafisz korzystać z google. No cóż, powodzenia w każdym razie.

0

Jeśli uda ci się odpalić exe za pomocą JS, to wiedz, że znalazłeś błąd w przeglądarce. Z tego co widziałem w JAVIE da się odpalić exe, ale najpierw pojawi się ostrzeżenie, tak żeby użytkownik mógł w razie co to zablokować.

0

@krwq: tu nie chodzi o normalny JS (bo rzeczywiście, trzeba byłoby znaleźć buga w przeglądarce i napisać odpowiedniego exploita), ale o gadżety Windows Vista/7 - tutaj udostępnione jest specjalne API, które pozwala m.in. na sprawdzenie właściwości systemu i sprzętu czy właśnie uruchomienie programu.

0

Dlaczego mnie nikt nie słucha. Prosiłem, żeby ktoś mi pomógł przerobić ten kod, ale jak widzę nikt nie jest w stanie. Prosiłem, żeby ktoś wrzucił przykładowy gadget, który uruchamia program. (NIE WAŻNE JAKI, MOŻE BYĆ NAWET URUCHAMIANY PASIANS).

Pomoże mi ktoś?

0

Zrobiłem błąd literowy. Nie Pasians tylko Pasjans. To taka gra karciana w systemach Windows. Wytłumaczyłem! :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0